Увага, ви використовуєте застарілий браузер

Даний сайт виготовлений за використанням передових, сучасних технологій і не підтримує Internet Explorer 8-ої версії.

Рекомендуємо Вам вибрати і встановити будь-який із сучасних браузерів. Це безкоштовно і займе всього кілька хвилин.

Заборона банкам відбирати заставне майно у громадян

Короткий зміст

Законодавча, правова, державна підтримка громадян, що мають кредити в банках. Введення мораторію на відбирання чи відсудження заставного майна у громадян.

Яна Петльована | Чортків

Чомусь держава взагалі не звертає увагу на проблеми громадян, які мають кредити в банках, тому я пропоную, щоб у Верховній Раді депутати прийняли закони, які б забезпечували права громадян та їх правовий захист, зокрема звернути увагу на такі питання:

1. Накладення мораторію на відбирання та (чи) відсудження заставного майна громадян.

2. Фіксована, а не плаваюча відсоткова ставка та не більше 5% річних (досить вже банкам зарабляти шалені гроші та видавати кредити під 20-60% річних!!! Таких відсоткових ставок ніде немає!!!)

3. Фіксація курсо-валютного еквіваленту, якщо це валютний кредит! (фіксація суми кредиту в гривні по курсу долара, який був на момент підписання кредитного договору)

4. Заборона діяльності колекторних компаній, які телефонують та погрожують громадянам!!! (такі дії банків, які звертаються до послуг таких компаній, просто неприпустимі!!!)

5. Більш захищеність громадян, які беруть кредит та державна підтримка на користь людей (законодавча та правова).

6. Пропис прав громадян в кредитних договорах та врахування форс мажорних обставин, крім природних, ще і втрата доходу, втрата роботи, економічні та політичні кризи в країні та світі тощо.

Прошу врахувати ці пункти та внести відповідні зміни до законодавства України.