Увага, ви використовуєте застарілий браузер

Даний сайт виготовлений за використанням передових, сучасних технологій і не підтримує Internet Explorer 8-ої версії.

Рекомендуємо Вам вибрати і встановити будь-який із сучасних браузерів. Це безкоштовно і займе всього кілька хвилин.

Обов'язкове графічне зазначення країни-виробника на  товарах, що реалізуються через торгівельні мережі.

Короткий зміст

Зображення прапору та назви країни-виробника на цінниках товарів для надання клієнтам можливості легко ідентифікувати походження товарів.

Романюк Степан Андрійович. | м. Київ

В той час, коли Росія фактично веде проти України неоголошену війну, на території держави продовжують активно продаватися товари російського походження. Це сприяє:

- підтримці  російського бізнесу, який у повній мірі підтримує ворожу до України політику Кремля;

- наповненню бюджету РФ, значна частина якого направляється на підтримку шовіністичної політики Путіна, а значить і на пряму підтримку сепаратистів та екстремістів в Україні;

- зменшенню оборотів торгівлі українських виробників, а, відповідно, і  зменшенню доходів державного бюджету України, через що зменшує можливості фінансування Збройних сил України в достатньому обсязі та ін.

Для недопущення підтримки російських агресорів за рахунок патріотично налаштованих громадян України, необхідно створити такі умови, коли під час купівлі товару громадяни одразу можуть ідентифікувати країну його походження. Наразі така інформація зазначається, як правило, дрібним шрифтом на упаковці товару і, у більшості випадків, не читається покупцями.

Тому, безпосередньо на цінниках необхідно зображати великий і чіткий (щоб одразу кидався в очі) прапор країни виробника товару та вказувати назву цієї країни. Це допоможе значній частині суспільства на своєму рівні підтримати боротьбу українського народу проти зовнішніх агресорів."

  • Романюк Степан Андрійович.
  • 06-05-2014
  • Підтримано 172
  • Економіка