Увага, ви використовуєте застарілий браузер

Даний сайт виготовлений за використанням передових, сучасних технологій і не підтримує Internet Explorer 8-ої версії.

Рекомендуємо Вам вибрати і встановити будь-який із сучасних браузерів. Це безкоштовно і займе всього кілька хвилин.

Встановлення 30-денного безвізового режиму для українців в ЄС та США та введення візового режиму з Росією.

Короткий зміст

Активне (по всіх можливих напрямках) лобіювання Україною встановлення безвізового режиму для відвідання українцями країн ЄС та США та паралельне встановлення візового режиму для в’їзду на територію Україну громадян Росії.

Яремчук Наталія Володимирівна | м. Львів

Враховуючи прагнення переважної більшості українців до євроінтеграції, бажання їх жити в демократичному суспільстві з пріоритетним забезпеченням прав і свобод усіх громадян, необхідно зробити всі можливі кроки для максимальної інтеграції України в європейську сім'ю. Важливим першим кроком для цього є надання громадянам України можливості вільно відвідувати країни ЄС та США. Це дозволить українцям не лише здійснювати туристичні або бізнесові поїздки та вирішувати таким чином свої особисті питання, а й набувати досвіду життя в країнах з розвиненими демократичними інститутами, чесними і некорумпованими державними органами. В подальшому, такий досвід буде використаний для проведення змін та реформ в Україні.

Одночасно із скасуванням візового режиму з ЄС та США, необхідне введення візового режиму для громадян РФ адже безперешкодне та безконтрольне проникнення на територію України агентів недружньої сусідньої держави буде постійно залишатися чинником дестабілізації та джерелом формування «п’ятої колони» в нашій країні.

Відкриття кордонів з ЄС з одночасним перекриттям їх з Росією сприятиме формування прозахідного мислення в суспільстві та природньому видаленню підґрунтя для народження сепаратистських настроїв.

Тому, прошу Юлію Тимошенко використати весь свій вплив, вміння, досвід та харизму для лобіювання на найвищому рівні встановлення 30-денного безвізового режиму для українців в ЄС та США та введення віз для росіян."